www.kolorowakotlina.pl
Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Informacje o wysyłce

1. proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłacić za to, najlepiej zostawić numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.

2. Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 12 godzin od sprawdzenia płatności (sobota, niedziela i większość świąt państwowych).

3. Po dostarczeniu przesyłki prześlemy Ci numer śledzenia, gdy tylko będzie dostępny. Czas przejazdu przesyłki zwykle wynosi 3-5 dni roboczych, w zależności od miejsca docelowego, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli jest trochę opóźnienia, prosimy o więcej cierpliwości.

Zasady zwrotu pieniędzy

1. Zwracamy tylko całkowity zwrot kosztów za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.

2. Jeśli opakowanie zwrotne nie zawiera wszystkich akcesoriów i części, z którymi zostało wysłane, koszt akcesoriów i części zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu i może tylko uzasadniać częściowy zwrot pieniędzy.

3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot jest spowodowany "W przeciwieństwie", koszt dostawy zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu.

Polityka zwrotów

Zwroty lub wymiany są dozwolone pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i jest to w ciągu 7 dni od daty otrzymania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić.

Towar musi zostać zwrócony w ciągu 7 dni od daty otrzymania - nienoszony i zawierać wszystkie oryginalne opakowania i etykiety. Będziemy obciążać Twoją oryginalną metodę płatności, z wyłączeniem opłaty za ponowne magazynowanie / opłaty manipulacyjne i opłaty za zwrot. Wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem towarów ponosi klient.

Wszystkie paczki należy przesłać metodą śledzenia, taką jak US Mail Delivery and Confirmation, UPS lub Federal Express. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Po otrzymaniu zwrotu, prosimy o przesłanie do 5 dni roboczych na zwrot lub wymianę.

Powrót